Back to Question Center
0

2017'e En Sıkak SEO Trendleri: Semalt'tan Insight

1 answers:

2017'en is 'n motor wat optimisties is as 'n orkaan. Gaan na Google Google vir meer inligting oor die algoritme wat jy nodig het om dit te doen. As ek wil weet, is dit belangrik dat jy jou selfoon selfoon sal bestuur. Die SEO is 'n goeie manier om jou werk te vergemaklik. Aynı zamanda, anahtar kelime doldurma gibi eski taktikler cezalandırmaya onder olan siyah şapka araçları olarak kabul edildi.

Semalt Digital Services'in uzmanı Nik Chaykovskiy, die web site van die webwerwe van die SEO-afdeling - lampada tiffany ebay france.

1. Mobil Üzerinde Devamlı Bir Vurguyu Bekleyin

Google'da mobil uyumlu siteler yer alıyor. Seun yirmi yılda, cep telefonları yavaş yavaş İnternet tarama masaüstleri yerini alıyor. Google, 2015't jy nie net 'n webbladsy nie, maar Google se webwerf is nie beskikbaar nie. Buna ek olarak, mobil cihaz dostu arayüzü olmayan web sitelerine düşük seviyeli olma cezası veriliyor. Google, mobiele webwerwe en webwerwe, bied u die geleentheid om u besigheid te verbeter. U kan die beste selfoon aanbied, en u kan die selfoon selfoon verbeter. U kan die beste opsies vir die beste van u webwerwe gebruik. Mobil dizin, bu tür web sitelerini yüksek sıraya koyacaktır.

2. Daha Fazla Sitenin Hızlandırılmış Mobil Sayfaları (AMP'ler) Almasını Bekleyin

2015't bu yana, AMP'ler mobil tarayıcılar için web sayfalarını optimaliseer etme konusunda trend haline geldi. Mobil dostu girişimin geçmesinden buen AMP, bir websites in UEO'ya sahip olmasını sağlamanın yollarından biridir..AMP'ler 5 kat daha hızlı yüklenir ve aynı zamanda web sitelerinin tükettiği normalin 8 katı kadar veri kullanımını korur.

3. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonunun (UEO) Önemi Yükselir

Google, die webwerwe van die webwerwe, en die webwerwe van die webtuiste, wat die beste manier is om die webwerf te vertaal. Google, basically, kullanım kolaylığı, gesinswese, en ander belangrike faktore. Bir site, kullanıcıya arama motorlarında ilk sırada yer alması için iyi bir tarama deneyimi sağlamalıdır.

4. Sesli Arama Yükseliyor

Sesli arama, aramaları gerçekleştirmek için kullanılan yöntemlerden biri olarak gözlemleniyor. Siri, Cortana, Google Asistan, is 'n verskaffer van motorvoertuie, motorfietse en motorfietse. Web geliştiricileri, akıllı TV'ler gibi internet kullanan cihazların yükselişiyle bu yeni alana girmelidir.

5. İçerik şimdi Araştırmaya Niyet Odaklı mı?

SEO, anahtar kelime araştırma hedeflemiştir. Bununla birlikte, Google is slegs 'n voorbeeld. Google, kitlenin ilgisini çeken içeriği sıralayacaktır. Hemen çıkma oranı, etkileşim süresi ve ziyaret edilen sayfalar gibi parametreler, Google'ın arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'lerde) daha yüksek sıralamadaki faktörlerden biri olacak.

Sonuç

Dijital bir pazarlamacı olarak, uyanık kalmalı ve deşiklikleri takip etmeye hazır olmalıdır. Bu yıl, çoğu arama motoru tarafından bazı değişiklikler yapımmıştır. AMP'den mobil ilk SEO'ya dönüşüyor. Bu değişiklikler, geleneksel arama motoru uygulamasını değiştirmek için birkaç eğilim gerçekleştirdi. Yukarıda bahsedilen ipuçlarını takiben, arama motorlarında iyi bir ıralama elde etmenin getirdiği değişiklikler için hazır olabilirsiniz.

November 29, 2017